Illuminati Sitesinin Arkasında Kimler Var?

Son aylarda insanları peşinden koşturan bu sitenin arkasında kimler var? İşte sitenin gizemleri.

Geçtiğimiz aylarda açılan illuminati.org adlı site gizemiyle internet’in en çok konuşulan içeriklerinden biri oldu. Siteye girenler karşılarında sadece siyah ekran ve gizli mesajlarla karşılaşıyordu. İlgili sitenin geçtiğimiz haftalarda hack’lenmesi üzerine geri sayım 7december.org üzerinden devam etmeye başladı. Komplo teorilerine göre yakın tarihi etkileyen tüm savaş ve siyesi olayların arkasında bulunan Illuminati örgütü şimdiyse internet’e kullanarak insanları etkilemeye mi çalışıyor?

Tüm İddialar Burada

 

Sinema ve edebiyatta sık sık işlenen Illuminati örgütüyle bağdaştırılan gizemli sitedeki sayaç dün bitmişti. Binlerce insanın merakla beklediği geri sayımın sonundaysa site akıllardaki sorulara cevap vermek yerine yeni bir bulmaca başlattı. Gündemi bir anda dönüştüren 7december.org sitesinin arkasında kimin olduğunu tüm internet kullanıcıları merak ediyor. Gizemli site gerçekten Illuminati’nin yandaş toplamak için kullandığı bir maşa mı? Yoksa milyonlarla dalga geçmek isteyen bir şakacının başarılı projesi mi? Sitenin adresi hangi ülkeden tescil edildi? İşte 7december.org’un sis perdesini kaldıracak yeni ipuçları.

Sitenin Amacı Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>